אג'נדה

אני מאמין – אג'נדה

דרורה חבקין אשת שלום שהקדימה את זמנה בתחומים רבים, מוזיקאית, סופרת ויוצרת מוערכת . בשנות חייה האחרונות בהן טיפחה את גינת התבלינים בראש פינה, הקפידה להמשיך ולהעביר מסר חיובי לחיזוק בריאות הגוף והנפש, כמו כן לחינוך ולימוד חשיבות השימוש בחומרים טבעיים תוך כדי הקפדה על תזונה מאוזנת, התחשבות בסביבה, סחר הוגן וסיוע לאוכלוסיות מוחלשות.

כממשיכי דרכה של דרורה, אנו שואפים לקיים את צוואתה הלא כתובה של אמנו ולהמשיך בדרך זו בתקווה כי נצליח לסחוף אחרינו את לקוחותיה ואוהבי הטבע והאדם באשר הם.

ddea98b7-a567-4bfc-8b1f-88a3115e431a

לשמחתנו ישנה צמיחה והיענות רבה בתחום זה. בשנים האחרונות הולכת וגדלה המודעות לחשיבותם של מוצרים טבעיים, לסגולותיהם ויתרונותיהם מול המוצרים הותיקים שמכילים, לעתים קרובות, חומרי גלם רעילים ואף מסרטנים. קו המוצרים החדש שלנו הינו פרי עבודה ארוכת שנים ומכיל חומרים טבעיים בלבד. כחלק מהאני מאמין שלנו אנו מקפידים על כך כי לא יהיו במוצרינו חומרים כגון פראבנים, אלכוהול, אלומיניום ו-SLS.

כמו כן אנו עובדים עם אוכלוסיות מוחלשות ותורמים מקומות עבודה לאלה שמזלם לא שפר עליהם.

המחירים שלנו נגזרים מחומרי גלם איכותיים במיוחד שנבחרים בקפידה והנם מהטובים ביותר בשוק בשל איכותם וסגולות הריפוי שבהם. נעדיף תמיד וזאת הבטחה, להעביר את פערי המחירים לטובת לקוחותינו ולא למסעות פרסום או אריזות יוקרתיות.