אודות

אודות

איך הכל החל ? 

הדירה שלנו ברחוב בן- יהודה 150 שבתל אביב, היתה שם דבר בקרב אנשי הבוהמה בשנות השישים והשבעים. היה זה בית של מוזיקה ורוח בו מתארחים לעיתים מוזיקאים, אנשי רוח, משוררים ואמנים ממדינות שונות בו ניתן להתעורר בבוקר לצליליו של שיר חדש המנוגן על הפסנתר שבסלון.

דרורה חבקין ז"ל, מלחינה וזמרת מוכרת ונערכת, החלה דרכה בלהקת הנח"ל ראשית כחיילת מן המניין ולאחר מכן כמנהלת הלהקה ואחראית על העיבודים המוזיקלים גם של להקות צבאיות רבות אחרות. במשך השנים בנתה קריירה מפוארת והשפיעה רבות על עולם המוזיקה הישראלית. בשנותיה האחרונות עשתה הסבה מקצועית חלקית לתחום צמחי המרפא והתבלינאות. נציין כי חלקית מכיוון שמעולם לא זנחה את אהבתה הגדולה, המוזיקה.

דרורה חבקין צילום במחנה 2 480

בשנת 1984 הקימה את "חוות התבלינים של דרורה חבקין" בראש פינה הגלילית ולאחר שהחלימה ממחלת הסרטן, כתבה ספר על דרך החלמתה ועל סגולותיהם של צמחי- המרפא והתבלין שגדלו בגינתה. עם השנים הפכה למעין גורו ולאשת מפתח בכל הקשור לבריאות, צמחים ותרופות סבתא.

בשנת 1995 לאחר מותה השאירה אחריה חבקין מורשת עצומה של ידע, מתכונים ומרקחות, מתנות לגוף ולנשמה. היא השאירה לנו את ספרה "על תבלינים וצמחי מרפא" ומגוון מוצרי טבע וקוסמטיקה טבעית אותם רקחה במטבחה הכפרי שבראש פינה.

את דרכה ממשיכה כיום בתה, שירי חבקין, אף היא אשת מקצוע מפורסמת בתחומה הידועה כמטפלת , מרצה ויועצת בכל הקשור לצמחי מרפא, קוסמטיקה טבעית ותרופות סבתא.

שירי, המנהלת כיום את העסק הבייתי ממשיכה בייצור המוצרים על פי מתכוניה של אמה וכמו כן מקפידה לפתח ולשדרג את הידע היקר שירשה ולהמשיך ולהתעדכן עם מרקחות ומוצרים חדשים בהתאם להתפתחות השוק העולמי ולדרישת הלקוחות.

כמו כן אנו ב"חבקין צמחי מרפא" ממשיכים לשאוף לחינוך ולהגברת המודעות בקרב קהל לקוחותנו לשימוש במוצרים שאינם מזיקים לסביבה ואינם מכילים חומרים המזיקים לאדם ולסביבה. כשהמטרה היא להנגיש ולהפיץ את בשורת הטבע והבריאות השלמה, גוף, נפש, נשמה.

קו המוצרים החדש  בשנים האחרונות שקדה שירי בסיוע המתכונים של אמה על פיתוח קו מוצרים קוסמטיים טבעיים שייחודם הוא המשמר הטבעי שבהם והעובדה שהם אינם מכילים פאראבן, שהינו משמר מסוכן אלרגני ומסרטן ונמצא ברוב מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים והסטנדרטיים שבשוק.

בפיתוח קו המוצרים החדש שמה שירי דגש על שימוש בחומרים עדכניים ופוטנטים שתואמים את דרישות השוק בארץ ובעולם . ייחודו של הקו הינו שימוש במוצרים טבעיים בלבד כשחומרי הגלם הינם צמחי מרפא ושמנים אתריים איכותיים מאוד מהרי הגליל והסביבה!

1957998_866888043327273_1187314712953927245_n